UAH
Банвел 4s 480 sl - Агро-допомога,ООО Николаев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Business
Отзывов: 4

Банвел 4S 480 SL

Банвел 4S 480 SL
  • Банвел 4S 480 SL
В наличии
Оплата:
  • Наличный,
  • Безналичный,
  • Наложенный платеж
  • Детально
Доставка:
  • Самовывоз,
  • Курьер,
  • Транспортная компания
  • Детально
Описание
Селективний гербіцид для захисту зернових колосових та кукурудзи від однорічних і багаторічних дводольних бур'янів
Вміст діючої речовини 80 г/л дикамби, диметиламінна сіль
Хімічна група Похідні бензойної кислоти
Препаративна форма Водорозчинний концентрат
Клас токсичності Класифікація ВООЗ: III
Упаковка 5 л

ГОЛОВНІ ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ

Висока економічна ефективність
Висока біологічна ефективність проти широкого спектру дводольних бур'янів, включаючи найбільш небезпечні з них

ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ

Культура Спектр дії Фаза внесення Норма витрати препарату (л/га) Норма витрати робочого розчину (л/га) Кратність обробок/Термін очікування
Озима і яра пшениця, ячмінь, жито, овес Однорічні дводольні, у т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА, і багаторічні дводольні Обприскування від початку кущіння до виходу в трубку культури 0,15 - 0,3 250-300 1/Не встановлюється
Кукурудза Однорічні дводольні, у т.ч. стійкі до 2,4-Д і МЦПА, і багаторічні дводольні Обприскування у фазі 3-5 листків культури 0,4 - 0,8 250-300 1/Не встановлюється

Приготування та норми витрати робочого розчину

Банвел® 4S 480 SL, PK застосовується у вигляді водного розчину. Заповнити бак обприскувача на одну десяту частину або на одну чверть водою. Почати перемішування. Каністру з препаратом ретельно струснути. Додати необхідну кількісь препарату Банвел® 4S 480 SL, PK і долити решту води. При заповненні баку шланг, що подає воду, має бути вище рівня води в баку. Ретельно вимішати розчин. Продовжувати перемішування під час обробки. Для приготування робочої суміші необхідно використовувати тільки чисту воду.

Якщо Банвел® 4S 480 SL, PK використовується в баковій суміші з іншими препаратами, додавайте препарати у воду в бак у такій послідовності: ЗП або СК → Банвел® 4S 480 SL, PK → КЕ. Кожний наступний елемент додається після повного розчинення попереднього.

Сумісність з іншими препаратами

Банвел® 4S 480 SL, PK сумісний з більшістю пестицидів. Однак, у кожному конкретному випадку препарати, що змішуються, слід перевіряти на сумісність. Не рекомендується змішувати з регуляторами росту, що застосовуються на зернових культурах.

Рекомендації щодо застосування

Перевірити робочий стан обприскувача (в разі необхідності відкалібрувати його), а також перевірити чистоту баку, магістральних трубопроводів та наконечників. Потім визначити кількість і рівномірність подачі води через наконечники та порівняти з розрахунковими даними по витраті робочого розчину на 1га. Застосовуйте гербіцид по бур'янах, що активно вегетують в інтервалі температур від +15°С до 28°С. Застосовуйте максимальну норму витрати препарату, якщо забур'яненість висока і бур'яни переросли. Не робіть обробку при великій кількості роси та якщо в найближчі 4 години очікується дощ.

Період захисної дії

4-6 тижнів.

Швидкість дії

Дія препарату візуально проявляється через 7-15 днів після застосування в залежності від погодних умов та виду бур'янів.

Фітотоксичність

При використанні гербіциду Банвел® 4S 480 SL, PK з дотриманням розроблених компанією інструкцій, ризику фітотоксичності не виникає.

Можливість виникнення резистентності

Відсутня, за умови точного дотримання розроблених компанією рекомендацій.

Информация актуальна: 19.03.2019
Способы доставки
Способы оплаты

Подробнее

Банвел 4S 480 SL от компании Агро-допомога,ООО, Николаеве (Украина). Купить Банвел 4S 480 SL со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
LiveInternet