UAH
Гербицид экзит - Агро-допомога,ООО Николаев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 5

Гербицид Экзит

Гербицид Экзит
 • Гербицид Экзит
В наличии
Цена:
818.16 грн
Бренд:Укравит
Страна производитель:Украина
Оплата:
 • Наличный,
 • Безналичный,
 • Наложенный платеж,
 • Безопасная покупка UaPay
 • Детально
Доставка:
 • Самовывоз,
 • Курьер,
 • Транспортная компания,
 • Новая почта
 • Детально
Описание

ЕКЗІТ, ВГ®

 

Системний післясходовий гербіцид для надійного контролю однорічних та багаторічних дводольних бур, янів, в т. ч. стійких до 2,4 - Д у посівах зернових колосових культур.

 

 • преп ара т має високі технологічні показники при застосуванні -
 • високоефективний проти широкого спектру дводольних бур’янів, в тому числі стійких до препаратів на основі 2,4 - Д -
 • забезпечує захист культури протягом всього вегетаційного періоду -
 • використовується в низьких нормах витрат -
 • застосовується методом наземного та авіаційного обприскування -
 • обприскування можна проводити при низьких температурах - від 5 °С.

 

Діюча речовина.  Метсульфурон - метил, 600 г/кг.

Препаративна форма.  Гранули, що диспергуються у воді.

Хімічна група.  Сульфонілсечовини.

Сумісність.  Сумісний з більшістю пестицидів, окрім лужних, на відповідних культурах. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури. Не рекомендується робити бакові суміші з препарами з групи фосфорорганічних сполук.

Механізм дії.  Системна дія. ЕКЗІТ зупиняє поділ ростових клітин бур’янів, шляхом пригнічення ферменту ацетолактатсинтази, що порушує синтез незамінних амінокислот, які життєво необхідні для рослин.

Спектр дії.

Чутливі бур'яни:  гірчиця чорна та польова, зірочник середній, мак самосійка, мак дикий, грицики звичайні, петрушка собача, падалиця соняшнику та ріпаку, редька дика, редька посівна, ромашка (види), фіалка польова, чина бульбоносна та лісова, талабан польовий, будяк польовий, щириця (види), щавель (види), кульбаба лікарська, кучерявець Софії.

Середньочутливі бур'яни: амброзія полинолиста, вероніка персидська, гірчак (види), осот городній, осот жорсткий, осот польвий, молочай (види), подорожник (види), ромашка польова, галінсога (види).

Малочутливі бур’яни: волошка синя, вероніка плющелиста та польова, гречка татарська, лобода (види), паслін чорний, підмаренник чіпкий, берізка польова, полин (види), рутка лікарська.

Культура Норма витрати препарату, г/га Спектр дії Спосіб, час обробки
Пшениця (озима, яра), ячмінь (ярий) 8 - 10 Однорічні дво дольні бур'яни, в т. ч. стійкі до 2,4 - Д, та деякі багаторічні бур'яни Обприскування посівів у фазів від 3 листків культури до виходу в трубку, залежно від фази розвитку бур'янів: однорічні - 2 - 4 листки, багаторічні - фаза розетки.

Максимальна кількість обробок — 1. Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється.

Норма витрати робочого розчину — 200 - 250 л/га.

Обов’язковою вимогою при обприскуванні є забезпечення суцільного покриття площі і рясне змочування рослин робочим розчином. Не рекомендується застосовувати на полях, де культурні рослини знаходяться у стресовому стані під впливом негативних факторів погоди: тривала посуха, холод, сильна пошкодженість шкідниками та ураженість хворобами, тощо. Несприятливі погодні умови уповільнюють дію препарату та подовжують термін прояву на бурянах візуальних ознак гербіцидної активності препарату. Рекомендується додавати ПАР ТАНДЕМ для підвищення дії проти бурянів. ЕКЗІТ рекомендованний рекомендований для застосування в осінній період.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ!  У разі застосування ЕКЗІТ у нормах витрати 8 - 10 г/га на нейтральних та лужних ґрунтах наступного року не можна висівати чутливі до препарату культури: буряк, картопля, ріпак, соняшник, гречка, зернобобові та овочеві. За необхідності пересівання оброблених ЕКЗІТ полів висівати тільки зернові культури. Не рекомендується робити бакові суміші препаратами з групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 10 діб.

Токсичність.  Класифікація ВООЗ: 3 клас (малотоксичний).

Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не потребує.

Упаковка.  20 г.

Характеристики

Производитель Укравит
Страна производства Украина
Тип органические
Вид избирательного (селективного) действия
Форма выпуска гранулы
Упаковка пакет
Культура пшеница, ячмень
Вредный объект сорняки двудольные
Срок применения послевсходовый
Характеристики:
Бренд:Укравит
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 27.09.2021

Подробнее

Гербицид Экзит от компании Агро-допомога,ООО, Николаеве (Украина). Купить Гербицид Экзит со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet