UAH
Гербицид голд стар экстра - Агро-допомога,ООО Николаев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 5

Гербицид Голд Стар Экстра

Гербицид Голд Стар Экстра
 • Гербицид Голд Стар Экстра
В наличии
Цена:
1774.3 грн
Бренд:Укравит
Страна производитель:Украина
Оплата:
 • Наличный,
 • Безналичный,
 • Наложенный платеж,
 • Безопасная покупка UaPay
 • Детально
Доставка:
 • Самовывоз,
 • Курьер,
 • Транспортная компания,
 • Новая почта
 • Детально
Описание

ГОЛД СТАР ЕКСТРА®новинка

Посилений двокомпонентний післясходовий гербіцид системної дії для контролю дводольних бур’янів, у тому числі видів стійких до 2,4 - Д у посівах зернових колосових культур.

• досконалий післясходовий гербіцид системної дії -

• розширений спектр контрольованих бур’янів у т. ч. найбільш проблемних -

• покращений контроль підмаренника чіпкого та деяких багаторічних дводольних -

• високотолерантний до зернових колосових культур -

• відсутність обмежень щодо посіву наступних культур в сівозміні -

• сумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних -

• повністю розкладається на момент збирання врожаю -

• не токсичний для тварин та людей, безпечний для навколишнього природного середовища.

 

Вміст діючої речовини.

Компонент А (трибенурон - метил, 750 г/кг) - 50 г

Компонент Б (тифенсульфурон - метил, 750 г/кг) - 20 г.

Препаративна форма.  ТТ.

Хімічна група.  Сульфонілсечовини.

Сумісність.  Сумісний з більшістю пестицидів та агрохімікатів, окрім лужних. Перед приготуванням робочих сумішей доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). Комбінувати лише ті компоненти, що співпадають за рекомендованими строками обробки та враховують фазу розвитку культури. Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук.

 

Механізм дії.  Системна дія. Препарат поглинається переважно листям і переміщується до точки росту, де пригнічує фермент ацетолактатсинтазу, що зупиняє поділ ростових клітин бур’янів.

Спектр дії. Чутливі бур'яни: гірчак (види), гірчиця польова, грицики звичайні, горошок (види), дворядник (види), жабрій (види), жовтець польовий, жовтозілля, зірочник середній, кучерявець Софії, куколиця біла, кропива глуха, лобода біла, морква дика, мак дикий, незабудка польова, осот жовтий, падалиця ріпаку, падалиця звичайного соняшнику, петрушка собача, приворотень польовий, ромашка (види), редька дика, сухоребрик лікарський, талабан польовий, шпергель звичайний, щириця, щавель.

Середньочутливі бур'яни:  амброзія полинолиста, біфора промениста, волошка синя, вероніка (види), горобейник польовий, герань (види), королиця (види), паслін чорний, підмаренник чіпкий (ярі форми), фіалка польова, череда три роздільна.

Стійкі бур’яни:  берізка польова, рутка лікарська, всі види злакових бур’янів.

Культура Норма витратипрепарату, г/га Спектр дії  Спосіб, час обробки
Зернові колосові (озимі, ярі) 30 - 35 г/га + ПАР Тандем (0,15% ) Однорічні та деякі багаторічні дводольні види в т. ч. стійкі до 2,4 - Д Обприскування посівів від фази 3 - х листків до появи прапорцевого листка включно

Максимальна кратність обробок — 1. Період очікування від обробки до збору врожаю не встановлюється. Норма витрати робочого розчину — 150 - 200 л/га, в залежності від чисельного складу бур’янового компоненту. Препарат використовується з додаванням ПАР ТАНДЕМ (150 мл на 100 л води).

 

З метою отримання максимальної ефективності дії необхідно забезпечити достатнє й рівномірне обприскування надземної частини бур’янів. Найефективніший період для застосування – фаза інтенсивного росту бур’янів, в залежності від конкретного виду. У культури фаза розвитку може бути від 3 листків до появи прапорцевого листка включно. Найсприятливішими умовами для використання препарату є тепла погода при достатній вологості повітря і ґрунту.

Оптимальна температура повітря від + 15 до + 25 °С. Обробка при нижчих температурах не впливає на ефективність дії препарату, а лише дещо збільшує тривалість настання загибелі бур’янів.

 

Не рекомендується робити бакові суміші з препаратами із групи фосфорорганічних сполук. Інтервал між обробками в таких випадках повинен становити не менше 10 діб. В умовах сухої та жаркої погоди – рекомендується збільшити норму витрати робочого розчину до 250 л/га.

 

Токсичність.  Класифікація ВООЗ: 3 клас небезпечності.

Строки виходу працівників для проведення механізованих робіт – 3 доби, для ручних – не встановлюються.

Упаковка.  70 г.

Характеристики

Производитель Укравит
Страна производства Украина
Тип органические
Вид избирательного (селективного) действия
Форма выпуска гранулы
Упаковка пакет
Культура пшеница, рожь, ячмень
Вредный объект сорняки двудольные
Срок применения послевсходовый
Характеристики:
Бренд:Укравит
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 27.09.2021

Подробнее

Гербицид Голд Стар Экстра от компании Агро-допомога,ООО, Николаеве (Украина). Купить Гербицид Голд Стар Экстра со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet