UAH
Гербицид селефит экстра - Агро-допомога,ООО Николаев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 5

Гербицид Селефит Экстра

Гербицид Селефит Экстра
 • Гербицид Селефит Экстра
В наличии
Цена:
374.03 грн
Бренд:Укравит
Страна производитель:Украина
Оплата:
 • Наличный,
 • Безналичный,
 • Наложенный платеж,
 • Безопасная покупка UaPay
 • Детально
Доставка:
 • Самовывоз,
 • Курьер,
 • Транспортная компания,
 • Новая почта
 • Детально
Описание

СЕЛЕФІТ ЕКСТРА®новинка

Інноваційний ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії для контролю однорічних дводольних та деяких злакових видів бур’янів у посівах сої.

Ефективно контролює широкий спектр однорічних дводольних та деяких злакових бур’янів у посівах сої-

• найбільш оптимальніше рішення для захисту сої від бур’янів на початкових етапах росту-

• розширений спектр контролю дводольних бур’янів, зокрема видів лободи та інших спеціалізованих бур’янів-

проявляє надзвичайно тривалий період захисної дії в залежності від погодних умов-

• зручна у використанні препаративна форма-

можливе застосування без заробки (при умові достатньої вологості ґрунту)-

екологічно безпечний та економічно вигідний.

Вміст діючої речовини.

Компонент А (прометрин, 500 г/л) 16,8 л

Компонент Б (метрибузин, 700 г/кг) 3,2 кг

Препаративна форма. ТР

Хімічна група. Похідні триазину.

Сумісність. Дозволено змішувати з іншими ґрунтовими гербіцидами, які дозволені на відповідних культурах. Перед приготуванням бакових композицій доцільно перевірити їх на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в клумки, неповне розчинення одного з препаратів, тощо). В більшості випадків застосовується самостійно. 

Механізм дії. Гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням бур’янів при застосуванні препарату до сходів. На бур’яни, які вже зійшли, препарат діє через листя, блокуючи при цьому процеси фотосинтезу та порушуючи в них білковий та ліпідний обмін.

Спектр дії. амброзія полинолиста, галінсога дрібноквіткова, гірчиця (види), грицики звичайні, зірочник середній, портулак городній, редька дика (у фазі ранніх сходів – контролюється краще), роман польовий, рутка лікарська, фіалка польова, жабрій звичайний, щириця (види), курячі очка польові,  лобода (види), підмаренник чіпкий, льонок (види), королиця посівна, дурман звичайний, герань розсічна, геліотроп європейський, гірчаки (види),  гірчиця польова, паслін чорний, шпергель звичайний, осот городній, кропива (види), вероніка (види), волошка синя, нетреба звичайна та колюча, переліска однорічна, буркун лікарський, ромашка (види), талабан польовий, кучерявець Софії, череда трироздільна, дворядник, фізаліс дикий, калачики непомітні, фіалка (види), лисохвіст польовий, Елевзина індійська, просо колосовидне, пальчатка, тонконіг.

Культура  Норма витратипрепарату, л/га Спектр дії  Спосіб, час обробки
Соя 2,5 Однорічні дводольні та деякі злакові види бур'янів Обприскування ґрунту до посіву, після посіву але до появи сходів культури 

До відома споживача Практичний досвід застосування препарату

Картопля 2,5-3,0 Однорічні дводольні та деякі злакові види бур'янів Обприскування ґрунту після посадки або до появи сходів культури

Максимальна кратність обробок - 1. 

Норма витрати робочого розчину — 200-300 л/га. 

Обробку проводять свіже приготовленим робочим розчином з рівномірним покриттям поверхні грунту. Якість покриття під час обробки є важливим фактором для ефективної дії препарату. Обприскування проводиться по добре підготовленому і оптимально зволоженому ґрунту. У разі відсутності вологи рекомендується неглибока заробка, за допомогою легких борін або іншого знаряддя, коригуючи її з глибиною заробки культурної рослини. Обприскування ґрунту  здійснювати до або після посіву, але до появи сходів культури. Обприскування здійснюють в безвітряну суху погоду, краще в ранкові (до 10 години) або вечірні часи (18-21 години). Якісна передпосівна підготовка ґрунту, наявність вологи в ґрунті, якісне внесення та (при необхідності) заробка препарату підвищують ефективність його дії.

Не рекомендується проводити міжрядні обробітки грунту або підгортання (картопля) після внесення гербіциду, це зменшить його гербіцидну дію, через порушення гербіцидного «екрану».  Окремі дводольні бур’яни (хрестоцвіті) краще контролюються у фазі ранніх сходів. Для розширення спектру дії для контролю однорічних злакових бур’янів рекомендовано додавати ТІЗЕР.

Токсичність. Класифікація ВООЗ: 2 клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення ручних/механізованих робіт: 7/3.

Упаковка. 20 л.

Дія на полі

Характеристики

Производитель Укравит
Страна производства Украина
Тип органические
Вид избирательного (селективного) действия
Форма выпуска концентрат суспензии
Упаковка пластиковая тара
Культура соя
Вредный объект сорняки двудольные, сорняки злаковые
Срок применения довсходовый
Характеристики:
Бренд:Укравит
Страна производитель:Украина
Информация актуальна: 13.07.2021

Подробнее

Гербицид Селефит Экстра от компании Агро-допомога,ООО, Николаеве (Украина). Купить Гербицид Селефит Экстра со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Подобные товары
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet