UAH
Семена озимого рапса - посевной материал - Агро-допомога,ООО Николаев (Украина) - купить, цена, фото
Premium Standard
Отзывов: 5

Семена озимого рапса - посевной материал

Семена озимого рапса - посевной материал
 • Семена озимого рапса - посевной материал
В наличии
Оплата:
 • Наличный,
 • Безналичный,
 • Наложенный платеж,
 • Безопасная покупка UaPay
 • Детально
Доставка:
 • Самовывоз,
 • Курьер,
 • Транспортная компания,
 • Новая почта
 • Детально
Описание

DuPont Pioneer став першою селекційною компанією в Європі, яка на 100% зосередилась на селекції гібридів. Це демонструє нашу спрямованість на інновації та віру в те, що гібридизація ріпаку дає доступ до чис лен них переваг. Переваги гібридів для наших партнерів базуються на різноманітності та якості напрацьованої Pioneer геноплазми. Гібридизація дає додаткові 10% до потенційної урожайності та загальної потужності рослин, покращена різноманітність генетичних матеріалівозначає можливість мати міцніші та більш адаптовані гібриди, які можуть краще протистояти стресовим умовам.Pioneer створює і випробовує гібриди по всій Європі, тому різноманітність нашої геноплазми робить нашу пропозицію оптимальною для кожного з Ваших, таких різних за умовами, полів. Багато фермерів віддають перевагу гібридам також через їхню підвищену стійкість до хвороб та покращений розвиток кореневої системи, що, в свою чергу, призводить до більш потужного розвитку рослин, і саме це є одним із факторів, чому фермери Європиз року в рік вирощують гібриди ріпаку PIONEER®.

Агрономічні особливості і урожайність

Для нашої селекційної програми вихід олії з гектара є таким самим важливим показником, як і загальна урожайність. Саме тому однією з наших найперших інновацій було зниження вмісту глюкозинолатів і переведення селекційної програми на низькоглюкозинолатну основу.

Постійна інновативність для стабільного виробництва

Гібриди Pioneer під торговою маркою MAXIMUS® стали першими на ринку напівкарликовими гібридами. У 2006 році ми представили перший гібрид озимого ріпаку MAXIMUS® спочатку тільки для фермерівУгорщини, Словаччини та Словенії. А вже зараз кожен фермер-ріпаковод від Західної Європи до України, знає про переваги цієї лінійки. Цього року шість гібридів DuPont Pioneer MAXIMUS® вирощуються в більшості країн Європи і їх число та площі зростають щороку!Для ріпаководів гібриди MAXIMUS® дають вагомі переваги щодо полегшення догляду за посівами тазменшення кількості проходів оприскувача. І навіть більш важливим є чудова посухо- та зимостійкість наших гібридів MAXIMUS®, яка зумовлюється більш компактним габітусом рослини. Легкість використання гібридів цієї лінійки є переконливим аргументом для того, щоб спробувати MAXIMUS®, а визначна результативність протягом багатьох років забезпечує їм надійне місце на полях. Ми продовжуємо збільшувати нашу пропозицію напівкарликових гібридів, і в найближчому майбутньому лінійка MAXIMUS® поповниться новими високопродуктивними гібридами, придатними для гербіцидного захисту Clearfield® та кращою стійкістю до хвороб.

Технологія сфокусована на потребах клієнтів

Розуміючи, що захист від бур'янів є ключовою потребою для більшості наших клієнтів, ми були першими в Європі, хто запропонував у 2011 році гібриди, придатні для вирощування за технологією Clearfield®. Ця система пропонує покращену гнучкість в обробках і оптимізацію захисту від бур'янів, підвищує продуктивність і якість урожаю. Ми продовжуємо нарощувати асортимент для того, щоб наші гібриди на полі залишалися найурожайнішими.Зрозуміло, що на ринок озимого ріпаку в Європі взагалі і в Україні зокрема дуже залежить від погодних умов і ціни на продукцію. Незважаючи ні на що, Pioneer відданий створенню інноваційних продуктів з високими показниками урожайності та адаптованості до місцевих умов.

 

 

 

 

Характеристики:
Масличная культура:Рапс
Информация актуальна: 27.09.2021

Подробнее

Семена озимого рапса - посевной материал от компании Агро-допомога,ООО, Николаеве (Украина). Купить Семена озимого рапса - посевной материал со склада. Цена, фото, условия доставки. Звоните!
Способы доставки
Способы оплаты
LiveInternet